Slovenské kúpele sú luxusný relax pre každého

Slovenské kúpele prinášajú množstvo procedúr
Voda a vodné bohatstvo

Potrebujete oddych? Trápia vás zdravotné problémy a vy cítite, že sa potrebujete ísť niekam zrelaxovať? Máme pre vás výborný tip! Slovenské kúpele totiž už dávno nie sú len pre starých ľudí trpiacich rôznymi chorobami. Ich služby sú už v súčasnosti natoľko rozvinuté, že sú okrem seniorov obľúbenou oddychovou destináciou aj pre mladých ľudí, rodiny s deťmi a podobne. Naše slovenské kúpele sú zamerané na rôzne zdravotné problémy a podľa toho si môžete vybrať tie najvhodnejšie pre vás. Poskytujú obrovské množstvo služieb, z ktorého si každý klient určite vyberie.

Čo všetko liečia na naše slovenské kúpele?

Slovenské kúpele sú pre malých aj veľkých
Pohodlie v slovenských kúpeľoch

Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo všetko naše kúpele liečia. Každé slovenské kúpele sú zamerané na liečenie iných zdravotných probémov. V našich kúpeľoch sa liečia choroby obehovej sústavy, pohybovej sústavy, poruchy tráviaceho traktu, niektoré onkologické ochorenia, kožné ochorenia, neurologické ochorenia, reumatické ochorenia, poúrazové stavy, srdcovocievne ťažkosti či niektoré gynekologické ochorenia. V niektorých slovenských kúpeľoch sa dokonca liečia aj poruchy z povolania a psychické problémy.

V ktorých ročných obdobiach je možné kúpele navštíviť?

Väčšina slovenských kúpeľov je otvorená pre svojich návštevníkov celoročne. Disponujú vonkajšími aj vnútornými bazénmi a voda je využívaná z termálnych prameňov. Niektoré kúpele sa nachádzajú v blízkosti lyžiarskych stredísk, preto mnoho ľudí navštevuje slovenské kúpele radšej v zime. Môžu tak spojiť aktívny oddych pri lyžovaní s príjemnými procedúrami v kúpeľoch. Na liečenie ochorení, porúch a ťažkostí sa využívajú rôzne procedúry ako napríklad pohybové aktivity, vodoliečba, masáže, elektroliečba, bahenné zábaly, inhalácie, parafín a podobne. Všetko závisí od toho, aké ťažkosti máte a čo preferujete.

Kde nájdete slovenské kúpele?

Vzhľadom na to, že Slovensko je veľmi bohaté na výskyt rôznych termálnych vôd a prameňov, kúpele môžeme nájsť vo viacerých slovenských mestách. Medzi najznámejšie patria kúpele v Rajeckých Tepliciach, Turčianskych Tepliciach, kúpele Dudince, Bardejovské kúpele, kúpele v Bojniciach, Sliači, Brusne, Piešťanoch, Smrdákoch, Vyšných Ružbachoch a tiež v mnohých ďalších slovenských mestách. Ako sme už spomínali, každé z nich sa špecializujú na iné druhy ochorení, no v každých určite nájdete luxus, oddych a dokonalú starostlivosť.

Chcete sa dozvedieť viac o našich slovenských kúpeľoch? Kliknite na internetovú stránku www.nasavoda.sk a vstúpte spolu s nami do sveta oddychu a pokoja.