PONÚKAME VÁM NOVÉ CERTIFIKOVANÉ DISKY
TUV, VIA, ISO, JWL

Certifikáty

O našich diskoch

Týmto sme sa rozhodli informovať Vás o bezpečných, trendových a kvalitných výrobkoch predávaných na našom portále www.okdisky.sk z dôvodu správnej voľby na kúpu hliníkových diskov.

Nami predávané hliníkové disky sa vyrábajú v ázijských fabrikách japonskou Hi-TECH technológiou. Odkaz na nášho výrobcu: http://www.yueling.com.cn/en/


Výrobný proces

Pracovné stroje


Lakovňa /hlinikové disky sú 4x lakované/


Testovacia miestnosť:

 • ohybná krútiaca skúška disku
 • pojazdná skúška disku
 • nárazová skúška disku
 • skúška disku v solnej komore

Show roomOdkaz na ďalšiu fabriku: http://www.advan.com/japanese/index.html

Tieto fabriky sú veľmi uznávané svojou výrobou a distribúciou hliníkových diskov pre veľké, známe európske spoločnosti ako sú: OZ Racing, Enkei, Konig, Advanti, Breyton, Yokohama WSP Italy, ....

Tieto známe spoločnosti si dávajú disky vyrábať z dôvodu nízkych nákladov na výrobu a lacnej pracovnej sily v ázijských fabrikách a predávajú ich na slovenskom trhu za veľmi vysoké ceny.

Fabriky, v ktorých sa disky vyrábajú sú vybavené špičkovými a ultramodernými linkami pre výrobu bezpečných a kvalitných hliníkových diskov podla štandardov a noriem:

Certifikátom ISO9001-2000, systémom riadenia kvality získaným v roku 2001

 • Certifikátom QS9000, systémom kvality získaným v júli 2005
 • Japonským VIA laboratórnym osvedčením získaným v apríli 2006
 • Certifikátom ISO/TS16949 získaným v októbri 2007
 • Certifikátom TUV systémom riadenia získaným v októbri 2009

Atestácie konkrétného disku 465 podla štandardov VIA obsahuje:

 • registracné císlo testu od poverenej skúšobne TUV / VIA
 • identifikácia výrobcu / znacky
 • identifikacné znaky akreditovanej skúšobne vrátane odtlacku peciatky

AK by tieto hliníkové disky neboli vhodné a kvalitné pre automobil a verejné komunikácie, považovali by sa za nebezpečné a preto by Slovenská obchodná inšpekcia zakázala ich predaj.

Ako príklad uvádzame aféru s xenonovými prestavbovými sadami, ktoré nemali potrebné certifikáty na predaj, preto im Slovenská obchodná inšpekcia udelila zákaz predaja a distribúcie na slovenskom trhu.

Hliníkové disky, ktoré predáva naša firma odoberajú pneuservisy, autobazáry a autosalóny. Za dobu, počas ktorej sme na trhu, sme predali viac ako 4 000 hliníkových diskov a toto číslo každým dňom rastie. Naša ponuka je denne aktualizovaná a obsahuje viac ako 1 500 druhov hliníkových diskov rôznych rozmerov a farieb, ktoré sú bezpečné a kvalitné, preto Vám ponúkame ich široký výber na našom portále s čo najlepším imidžom a komfortom pre Váš automobil v každom ročnom období.

Tým sa naša spoločnosť stáva úspešnou firmou a jedničkou na slovenskom trhu! Aj naďalej sa tešíme zo spokojnosti našich starých aj nových zákazníkov a ďakujeme Vám za Vašu vernosť.

Tím okdisky.sk